روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، مقداری با تاخیر ارسال شود.

شیرکالا با شرایط ارسال سریع‌  خرید از درگاه امن ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل سریع درتهران فعال شده است. 

شهر تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران از شنبه تا چهارشنبه در صورتی که تا قبل از ساعت ۱۶ و در روز پنجشنبه تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت شده باشند در همان روز ارسال خواهند شد. همچنین امکان تحویل سفارشات در همه روزهای هفته به غیر از روز های تعطیل امکانپذیر میباشد ، سفارشات در صورتی که حجم کمی داشته باشند با پیک موتوری و در صورتی که حجم بالایی داشته باشند با اتوپیک ارسال میشوند. همچنین امکان ارسال سفارشات با تیپاکس در تهران نیز میسر است. هزینه ارسال به صورت پس کرایه و بر عهده خریدار میباشد. این هزینه با پیک طبق تعرفه اپلیکیشن های تاکسی تلفنی و با تیپاکس طبق تعرفه تیپاکس درب منزل از شما دریافت شده و شیرکالا هیچ هزینه ای بابت ارسال کالا از خریدار دریافت نمیکند. در اصل شما در وب سایت فقط هزینه خرید محصول را پرداخت میکنید.

شهرستان های استان تهران و البرز:

ارسال سفارش‌ها در شهرستان های استان تهران و استان البرز ، هم با تیپاکس و هم با پیک موتوری امکانپذیر است ولی به دلیل اینکه فاصله مبدا ارسال کالا که شهر تهران میباشد تا مقصد زیاد است و هزینه ارسال با پیک بالا خواهد شد، پیشنهاد ما این است که از گزینه تیپاکس استفاده نمایید.

سایر شهرستانها

سفارشاتی که برای سایر شهرستان ها ثبت میشوند. در روز بعد از ثبت سفارش ارسال خواهند شد.

نکته مهم : در صورتی که سفارشات در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد ارسال خواهند شد. 

هزینه ارسال محصولات با خریدار میباشد و طبق تعرفه تیپاکس و یا باربری در مقصد توسط تیپاکس یا باربری دریافت میشود و شیرکالا هیچ هزینه ای بابت ارسال و یا بسته بندی کالا دریافت نمیکند و تنها هزینه محصول از مشتری دریافت میشود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

کد رهگیری مرسوله به صورت پیامک توسط تیپاکس به شماره موبایلی که خریدار موقع ثبت سفارش در سایت وارد کرده است ارسال خواهد شد . و این کد در اختیار وب سایت شیر کالا قرار گرفته نخواهد شد.

برای رهگیری مرسولات خود بعد از دریافت کد رهگیری از طریق پیامک لطفا از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

https://tipaxco.com/tracking

هزینه ارسال کالا از طریق پیامک به شماره خریدار از طریق تیپاکس ارسال میشود ، دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره ۰۹۹۸۱۴۹۸۲۹۸ به شیرکالا اطلاع دهید.

روش ارسال باربری فقط برای سفارشات انبوه و کارتنی میباشد. و برای سفارشات محدود مقرون و به صرفه نمیباشد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.