روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

شیر کالا با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر شیر را هم پوشش می‌دهد.

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران در بازه زمانی حداکثر ۱۲ ساعت، تحویل داده خواهد شد.

کرج: سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که از طرف شیر کالا با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد خواهد بود.

هزینه ارسال سفارش ها به صورت پس کرایه میباشد و حدودا از مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰۰ تومان برای کالا های کوچک و برای کالا های کارتنی از ۳۰۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰ تومان متغیر است و بر اساس وزن و فاصله امکان تغییر دارد ، قیمت های گفته شده حدودی است و ممکن است کمی مورد تغییر قرار گیرد ، این هزینه در زمان تحویل کالا توسط شما به پیک ، پست یا تیپاکس پرداخت میشود.

توجه  : هزینه ارسال کاملا توسط پست و یا تیپاکس طبق تعرفه تعریف میشود و فروشگاه شیر کالا هیچگونه هزینه ای بابت ارسال کالا دریافت نمیکند.

 

سایر شهرستانها

سفارش های شهرستان ها هر روز در ساعت ۱۰ صبح تحویل پست ، تیپاکس یا باربری خواهد شد و به مقصد شما ارسال خواهند شد

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی شیر کالا، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست بار و تیپاکس است و شیر کالا هیچ هزینه اضافی بابت ارسال کالا دریافت نمیکند و تنها هزینه محصول دریافت میشود.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست بار و تیپاکس برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به تیپاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا توسط باربری به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

در صورتی که مشتری به هر دلیلی از دریافت کالای ارسالی خودداری کند ، در صورت بازگشت کالا به تهران ، هزینه رفت و برگشت محصول از هزینه پرداختی کثر شده و مابقی مبلغ عودت داده میشود.

هزینه حدودی ارسال : 

هزینه حدودی ارسال از ۲۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰ تومان متغیر و بر اساس وزن و حجم کالا متغیر هست و این هزینه شامل هزینه پستی و هزینه بسته بندی و جمع آوری و ارسال است که توسط پست بار و یا تیپاکس تعیین میشود و فروشگاه شیر کالا هیچگونه هزینه ای بابت ارسال از مشتریان خود دریافت نمیکند.

پشتیبانی واتساپ
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم