دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 12 کالا از 185

راسان

راسان :

مجموعه ماهسان پویا در سال 1376 فعالیت خود را آغاز نمود .

پیش از آن مدیران شرکت ماهسان پویا به کار تجارت مشغول بوده و از نمایندگان فعال یک شرکت تولیدی شیرالات بهداشتی آلمانی بودند .

اندیشه تولید شیرآلاتی ایرانی با رویکرد کیفیت آلمانی از آن زمان در راس اهداف شرکت قرار گرفت .

تولید شیرآلاتی مبتنی بر دانش فنی و استفاده از متخصصان داخلی از زمان شروع فعالیت شرکت مد نظر قرار گرفت و اولین محصولات ماهسان پویا تولید شد .

اولین محصولات این مجموعه شاید با اندیشه مدیران فاصله زیادی داشت اما اکنون که سالها از روزهای اول می گذرد ، این شرکت با دارا بودن دو برند راسان و ماهسان رقیبی جدی برای شیرآلات خارجی در ایران شده است .

شاید تشریح اندیشه تولید شیرآلاتی قابل رقابت با محصولات خارجی آن روزها برای دیگران کمی عجیب و قریب به نظر می رسید ، اما پشتکار و تلاش شبانه روزی مدیران ، تیم های مدیریتی ، تیم های کارشناسی ، کارمندان و همه پرسنل تا به امروز باعث شد تا این مجموعه به جایگاه مد نظر خود دست یابد .

شعار کیفیت ، زیبایی ، نوآوری از شعارهای اولیه این مجموعه بوده است .

شاید اکنون به دلیل وجود کمپین های مختلف تبلیغاتی ، شعارهای جدیدی چون (زندگی آسان با محصولات راسان) را از این مجموعه می شنویم ، اما واقعیت این است که شعار کیفیت ،زیبایی و نوآوری در تاروپود مجموعه وارد شده است و به اعتقاد ما محصولاتی که با این سه مشخصه تولید می شوند قطعا نیاز مصرف کننده را از هر سطحی که باشد برآوره خواهد نمود .

این مجموعه هم اکنون با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 16000 متر مربع و بالغ بر 200 نفر پرسنل در شهرک صنعتی عباس آباد تهران مشغول به فعالیت می باشد .

استفاده از تکنولوژی های برتر در تولید ، وجود دستگاههای هوشمند ، استفاده از مواد اولیه مرغوب ، استفاده از مشاوران و کارشناسان مجرب ، بازدید دوره ای کارشناسان اداره استاندارد ، رعایت اصول استانداردهای ISO و استانداردهای بهداشت محیط باعث شده است که خروجی این کارخانه فقط محصولات با کیفیت و مرغوب باشد .

این مجموعه در بازار تهران دارای یک نمایشگاه – فروشگاه و دفتری به مساحت 500 متر مربع می باشد .

استفاده از مشاوران و کارشناسان زبده در بحث بازاریابی و فروش ، مدیریت و ساماندهی تیم های فروش ، تحقیقات بازار و بازاریابی ، حضور در نمایشگاه ها ، استفاده از سیستم های مبتنی بر توجه به مشتری و مشتری مداری باعث شده است که این بخش فروش شرکت ماهسان پویا ، به عنوان قلب تپنده مجموعه مشغول فعالیت باشد .

شرکت ماهسان پویا با دارا بودن بیش از 2000 نماینده و عامل فروش در سراسر ایران نسبت به توزیع محصولات خود و با قیمتی یکسان اقدام می نماید .

قطعا همیاری و همکاری این شرکای تجاری نیز سهم قابل قبولی در رشد این مجموعه داشته است .

خدمات پس از فروش که مدافع حقوق مصرف کنندگان است ، در مجموعه ماهسان پویا از جایگاه بسیار مهمی برخوردار می باشد .

هر جای این سرزمین که شیرآلات بهداشتی راسان و ماهسان عرضه میگردد یک دفتر خدمات و پشتیبانی نیز وجود دارد .

این موضوع نشان می دهد که توجه این مجموعه بر دو مقوله فروش و پشتیبانی یکسان می باشد .

این شرکت با دارا بودن چشم انداز و برنامه های بلند و کوتاه مدت مسیر خود را مشخص نموده و قطعا همکاری و یاری شما سرور گرامی چه به عنوان مصرف کننده نهایی محصولات و چه به عنوان همکار فروش و خدمات پس از فروش محصولات ، راه را برای رشد سریعتر مجموعه فرهم خواهد آورد .

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.