مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

مسلما هنگامی که برای خرید شیرآلات وارد بازار می شویم با برند ها و انواع مختلف شیرآلات روبرو می شویم که ممکن است باعث سردرگمی ما شود.

و این مهم است که برای منزلمان چه نوع وسیله و یا دکوری را انتخاب کنیم که باعث زیبا تر شدن و یا بهتر دیده شدن دکوراسیون منزلمان شود.

امروزه قسمت آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی هم جزء زیبایی خانه محسوب می شوند و به زیبایی این قسمت های خانه هم اهمیت می دهند.

به طوری که به دلیل اهمیت زیبایی به این قسمت ها انواع مختلف وسایل لازم در طرح های متنوع و زیبا تولید و به بازار ارائه می شود.

. یکی از این تجهیزات، شیرآلات آشپزخانه و یا حمام آن هم با انواع روکش می باشد که در انواع مختلف و با رنگ ها و طرح های متنوع به بازار عرضه میگردند.

از جمله ی آنها می توان به شیرآلات با روکش برنز روغن مالی شده، شیرآلات با روکش مس، روکش نیکل، نیکل رنگ شده، روکش کروم، روکش با رنگ سیاه مات، رنگ سفید و شیرآلات با روکش به رنگ طلایی اشاره نمود.

مزایا و معایب شیرآلات طلایی :

امروزه آبکاری های برنجی جدید زیاد شبیه به اشیاء برنجی قدیمی نیستند و به جای داشتن ته رنگ سبز کلاسیک، سعی شده است در تولیدشان بیشتر از رنگ طلایی برای زمینه استفاده شود. آبکاری طلایی شیرآلات، رنگی شیک برای شیرآلات و همچنین لوازم جانبی حمام و سرویس بهداشتی محسوب می شود. زیرا که این نوع روکش ظاهری لوکس و زیبا به فضای مورد نظر شما می دهد.

همچنین شما می توانید با خرید شیرآلات آن هم با روکش طلایی از مزیت های آن نظیر تمیز کردن راحت و آسان و مقاومت شیرآلات در برابر فرسایش ناشی از جریان آب بهره مند شوید.

مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

معایب شیرآلات طلایی

تنها نکته این است که شیرآلات با روکش طلایی نسبت به شیرآلات با روکش های دیگر همچون کروم و نیکل رنگ شده از قیمت بالاتری برخوردارند و گران محسوب می شوند که این جزء معایب شیرآلات طلایی محسوب می شود، اما این را بدانید به دلیل مزایای گفته شده با وجود گران بودن ارزش خرید را دارند.

روش های تمیز کردن شیرآلات طلایی:
تمیز کردن شیرآلات حالا بسته به نوع روکش به کار رفته در آنها همیشه باعث زیباتر شدن فضای آشپزخانه، دستشویی و حمام میشود.

اما باید توجه کنیم که برای تمیز کردن از چه موادی استفاده کنیم تا آسیبی به آبکاری شیرآلات نرسد و همچنین باعث سیاه شدن و کدر شدن آنها نشود.

برای تمیز کردن شیرآلات طلایی چند روش کاربردی و آسان وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:

می توانید چند بار در هفته از آمونیاک و پارچه برای تمیز کردن شیرآلات استفاده کنید.

یا می توانید همیشه یک پارچه و یا حوله ای تمیز و نرم را در کنار شیرآلات خود قرار دهید و از آن برای تمیز کردن روزانه استفاده نمایید.

اگر احیانا شیرآلات ساختمان شما قدیمی هستند، ممکن است برای تمیز کردنشان به تلاش بیشتری نیاز داشته باشید. توصیه ی ما به شما استفاده از سرکه، جوش شیرین و یا نمک برای تمیز کردن می باشد.

نکته: شیرآلات طلایی ممکن است به برخی از تمیز کننده های تجاری واکنش نشان دهند زیرا که برخی از این تمیزکننده ها حاوی مواد شیمیایی مضر هستند و ممکن است به شیرآلات تان آسیب برساند.

برای اطمینان می توانید از اسپری مخصوص شیرآلات طلایی استفاده کنید.

به این صورت که مقداری از اسپری را روی شیرآلات بزنید و به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه اجازه دهید بماند، سپس می توانید با دقت سطوح را شستشو داده و با پارچه ای نرم آنها را تمیز و خشک کنید.

مزایا و معایب شیرآلات طلایی رنگ

پیشنهاد مطالعه: مزایا و معایب شیرآلات سفید

نکته: هنگام استفاده از هر مواد تمیز کننده ای برای تمیزکاری استفاده از دستکش فراموش نشود.

نتیجه گیری:

یکی از رنگ های مورد نظر شیرآلات که از قدیم نیز مورد توجه بوده است رنگ طلایی می باشد.

استفاده از این رنگ می تواند حس یک بودن را در ذهن بیننده تداعی کند. به همین دلیل اکثر تولیدات رنگ طلایی بر روی مدل های فانتزی و لوکس می باشد.

و اینکه تمیز کردنشان هم آسان و راحت است که با رعایت و تمیز کردن می توانیم از آنها به خوبی مراقبت و حتی به طور مداوم و چند سال از آنها استفاده نماییم.

مطالعه باعث بهتر شدن سبک زندگی کردن در جامعه میشود.

همانطور که میدانید لذت مطالعه در خواندن مطلبی جذاب، مفید و قابل درک است که کمک شایانی به بازدهی مغز شما میکند.

پس سعی ما تولید کنندگان محتوای متنی در وب سایتها، بازنویسی مطالب مهم و کاربردی به صورت جذاب و کاملتر است.

امیدوارم مطالب گفته شده در این مطلب برای شما مفید واقع شود.

خرید شیرآلات رنگی در شیر کالا